Pozice: MATERIALS PLANNING SUPERVISOR [Královéhradecko]jobZpět na výpis

Pozice: MATERIALS PLANNING SUPERVISOR [Královéhradecko]job
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Logistika a doprava
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MATERIALS PLANNING SUPERVISOR [Královéhradecko](swbafun)

Popis pozice
- zajišťování procesů plánování, operativního nákupu, dodávky a skladování materiálu, balení, expedice, dodávky k zákazníkovi a příslušné celní problematiky
- zajišťování procesu intercompany orders
- zodpovědnost za vykazování Intrastat
- zodpovědnost za dosažení stanovených ukazatelů v oblasti včasnosti dodávek, hodnoty dopravy a hodnoty zásob
- vedení týmu plánování výroby a dodávek materiálu
- implementace a správné používání zásad lean a neustálého zlepšování ve svěřené oblasti
- zodpovědnost za dodržování zákonných a ostatních regulací a zásad (SOX, GMP, Trade compliance, ISO 9001/13485)

Požadujeme
- VŠ / SŠ v oboru logistika, ekonomie, doprava, či technickém směru
- zkušenosti na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
- pokročilá znalost AJ a ČJ, znalost dalších jazyků výhodou
- výborná znalost metod plánování, řízení zásob
- zkušenosti s vedením menších týmů
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- dynamickou osobnost s výbornými analytickými schopnostmi

Nabízíme
- prostředí silné, dynamické společnosti
- možností dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
- atraktivní mzdové ohodnocení
- pružná pracovní doba
- další zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště na Královéhradecku
- nástup dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 02.05.2017