Pozice: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA [VŠ](swaucjob)Zpět na výpis

Pozice: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA [VŠ](swaucjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Marketing
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA [VŠ](swaucun)

Popis pozice
- spolupráce při vývoji a realizaci marketingové strategie
- budování pozitivního image firmy
- správa jednotlivých projektů podpůrné činnosti týkající se operací a nákupu pohledávek (včetně reklamních kampaní v médiích)
- příprava informačních materiálů o společnosti pro externí a interní potřeby
- příprava reklamních materiálů a propagačních aktivit
- spolupráce s vnitřními odděleními, externími dodavateli a dalšími organizacemi
- aktualizace firemní webové stránky
- podpora interních podnikových činností

Požadujeme
- VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici v marketingovém oddělení
- zkušenost v oblasti spolupráce s reklamními agenturami
- zkušenosti s reklamou v tisku a rádiu
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- velmi dobrá znalost MS Office (Power Point, Word, Excel)
- znalost grafických programů (CorelDraw, Adobe Photoshop)
- aktivní přístup a flexibilita
- organizační a komunikační schopnosti
- kreativita, pozitivity a inovace
- analytické schopnosti

Nabízíme
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- řadu firemních výhod
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 20.04.2016