Pozice: Manuální práce v čistém prostředí- Hodonín, PánovZpět na výpis

Pozice: Manuální práce v čistém prostředí- Hodonín, Pánov
Oblast vykonávání práce: Jihomoravský
Požadované vzdělání:
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky
Jste pracovití a spolehliví?
Nevadí Vám pracovat ve 3-směnném provozu?
Jste flexibilní a ochotní pracovat někdy i přesčas?
Hledáte fyzicky NENÁROČNOU práci?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme!!

zkušenosti z výrobní společnosti pro Vás budou velkou VÝHODOU
Nabídka
Nabízíme DLOUHODOBÉ A STABILNÍ zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

fixní mzda až 18 000
BONUSY a PŘÍPLATKY PŘESČAS
nástup možný IHNED
DOTOVANÉ závodní stravování
přátelský kolektiv
PŘÍJEMNÉ a ČISTÉ pracovní prostředí
Pracovní náplň
kompletace výrobků
manuální práce (montáž) nebo práce s pomocí jednoduchých ručních výrobních nástrojů (nůžky, šroubovák, pilník,...)
práce NENÍ fyzicky náročná, lehké komponenty
manipulace s výrobním materiálem
vizuální kontrola kompletního produktu
Poznámka
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Plat: 18000
Město: Hodonín
Datum registrace: 13.06.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com