Pozice: MANAŽER SKLADU [s AJ](swasxjob)Zpět na výpis

Pozice: MANAŽER SKLADU [s AJ](swasxjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Logistika a doprava
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou logistickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER SKLADU [s AJ](swasxun)

Popis pozice
- organizace a řízení práce ve skladu se zaměřením na efektivitu
- stanovení cílů přímým podřízeným a dohled na jejich plnění
- nastavení a implementace nových procesů
- komunikace se zákazníky a dodavateli
- tvorba a zpracování reportů efektivity, ukazatelů kvality, aj.
- odpovědnost za plnění KPI
- kontrola dodržování předpisů BOZP, PO…

Požadujeme
- SŠ, VŠ vzdělání, ideálně dopravního či logistického zaměření
- prokazatelná praxe s vedením středně velkého skladu
- komunikativní znalost AJ
- organizační schopnosti
- samostatnost, loajalita a komunikační dovednosti
- odolnost vůči stresu

Nabízíme
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- atraktivní platové ohodnocení
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní / penzijní připojištění
- dovolená navíc
- další firemní benefity

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 15.03.2016