Pozice: MANAŽER PROJEKTŮ [strojírenství](swanyjob)Zpět na výpis

Pozice: MANAŽER PROJEKTŮ [strojírenství](swanyjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Strojírenství
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ nebo NJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, předního světového výrobce strojních zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ [strojírenství](swanyun)

Popis pozice
- práce pro jazykově vybaveného strojaře na zajímavých
projektech pro zahraniční jednotky společnosti
- projednávání zakázek se zákazníky
- denní komunikace v cizím jazyce
- vyjasňování požadavků, obhajování cen
- spolupráce s odd. nákupu při pořízení těchto strojů
- dohlížení na průběh projektu ve výrobě
- koordinace balení, externích toků společně s odd. logistiky

Požadujeme
- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
- praxi v jednání se zákazníky
- praxi na obdobné pozici ze strojírenského podniku výhodou
- zkušenost s procesy v automobilovém průmyslu výhodou
- dobrá znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
- uživatelskou znalost PC (MS Word, Excel)
- komunikační schopnosti

Nabízíme
- zázemí silné výrobní společnosti
- výborné platové ohodnocení
- týden dovolené navíc
- příspěvek na sport, rekreaci...
- jazykové kurzy interní i externí
- příspěvek na penzijní připojištění ...
- nástup možný ihned
- pracoviště na Pardubicku

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 31.03.2015