Pozice: MANAŽER PRODEJE [SŠ/VŠ vzdělání](swambjob)Zpět na výpis

Pozice: MANAŽER PRODEJE [SŠ/VŠ vzdělání](swambjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Prodej a obchod
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ nebo NJ
Podrobný popis: MANAŽER PRODEJE [SŠ/VŠ vzdělání](swambun)

Popis pozice
- prezentace společnosti u zákazníků, jednání se zákazníky (telefon, e-mail, osobně)
- získávání nových zákazníků, zvyšování přidané hodnoty ve firmě (noví+stávající zákazníci)
- cenové nabídky a cenová jednání se zákazníky
- jednání o smlouvách a objednávkách, dodacích podmnínkách, dopravě, balení, atd.
- vyhodnocování výsledných kalkulací, porovnávání s předběžnými kalkulacemi
- vnitropodniková komunikace v týmu cca. 20 pracovníků – výroba, technologie, nákup, kvalita, sklad...
- spolupráce s pobočkou v zahraničí
- zajišťování systému řízení jakosti na svém úseku
- reporting vedení firmy
- občasné služební cesty po ČR (1-2x týdně) i do zahraničí

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na stejné či obdobné pozici
- základní znalost zásad systému managementu jakosti v prostředí ISO 9001, výhodou ISO/TS 1649
- komunikativní znalost AJ
- znalost NJ výhodou
- flexibilita, pracovní nasazení, korektní jednání a vystupování
- uživatelská znalost práce s PC, MS-Office, informační systém

Nabízíme
- práce v zavedené výrobní společnosti
- atraktivní platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí
- možnost profesního růstu a rozvoje odd. prodeje
- osobní automobil, mobilní telefon, notebook
- administrativní podpora / osobní asistentka
- místo pracoviště na Náchodsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 01.04.2015