Pozice: MANAŽER KVALITY [jazykové kurzy](swathjob)Zpět na výpis

Pozice: MANAŽER KVALITY [jazykové kurzy](swathjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER KVALITY [jazykové kurzy](swathun)

Popis pozice
- vedení oddělení kvality (měřící technika, metrologie, vstupní a výstupní kontrola)
- dodržování a zdokonalování systému kvality
- spolupráce při provádění certifikace a auditů dle ISO 9001, 14001, 16949
- tvorba kontrolního plánu, jeho vyhodnocení, zdokumentování a zavedení nápravných opatření / vytvoření a dodržování plánu jakosti
- optimalizace systému kvality, nastavení procesů kvality ve firmě
- zpracování zákaznických a dodavatelských reklamací
- komunikace se zákazníky v oblasti požadavků na kvalitu
- plánování a provedení auditu dle požadavků auditora

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti strojírenství
- zkušenosti s metodikou a systémy řízení kvality nebo v sériové výrobě s velmi dobrými znalostmi v oblasti řízení kvality
- praxe v automobilovém průmyslu
- zkušenost na vedoucí pozici
- dobré znalosti v oblasti optimalizace procesů
- zkušenosti v oblasti projektového řízení
- vynikající znalosti MS-Office
- dobrá znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
- analytické a metodické schopnosti
- schopnost vedení týmu, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme
- práci v prosperující společnosti
- moderní pracovní prostředí
- atraktivní platové ohodnocení
- 13. plat + výkonnostní prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy
- závodní stravování

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 23.06.2016