Pozice: Kabelář, nástup ihned, Praha, 102Kč/hodZpět na výpis

Pozice: Kabelář, nástup ihned, Praha, 102Kč/hod
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání: základne
Obor: Ostatní
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky:
- SOU/SŠ
- průkaz jeřábník, vazač - výhodou
- průkaz obsluhy motorových vozíků - výhodou
- dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- z odpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Nabídka:
- práce na HPP
- nepřetržitý provoz - denní 6:00-18:00, noční 18:00-6:00
- 102Kč/hod
- příplatky za směnný režim 8Kč/hod
- bonusy až 25% základní mzdy

Pracovní náplň:
- Řízení a obsluha strojů, strojního zařízení a výrobních linek
- Tažení drátu Al, Cu, lanování, výroba lan
- Izolování vodičů, splétání výplně kabelů
- Obalování kabelových duší
- Pancéřování kabelových duší, oplášťování kabelů
- Obsluha kabelářských linek, nastavení a seřízení strojů linek (extruderů, odtahů,
navijáků, odvijáků, přadáků), pomocné práce
Datum registrace: 25.07.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com