Pozice: IT SPECIALISTA [s praxí z výrobního závodu]swamfjoZpět na výpis

Pozice: IT SPECIALISTA [s praxí z výrobního závodu]swamfjo
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: IT / Správa systému a HW
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

IT SPECIALISTA [s praxí z výrobního závodu](swamfun)

Popis pozice
Jedná se o pozici, kde budete samostatně plnit zadané úkoly, a také se od Vás očekává, že budete schopen/schopna přicházet s návrhy na změnu a máte případně manažerské ambice a dovednosti.
Předpokládá se, že se v krátké době stanete zástupcem vedoucího IT oddělení.

Požadujeme
- VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
- 5 let praxe na pozici IT pracovníka ve výrobní společnosti
- znalost správy SW, HW, databází a firemní sítě
- znalost výrobních procesů
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost
- organizační a řídící schopnosti
- řidičské oprávnění sk. B.
- znalost AJ

Nabízíme
- stabilní práci v prosperující společnosti
- dobré finanční ohodnocení + prémie
- závodní stravování s příspěvkem
- volná pracovní doba
- možnost ubytování
- 5 týdnů dovolené
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 22.01.2015