Pozice: IT DEVELOPER [junior i senior](swaogjob)Zpět na výpis

Pozice: IT DEVELOPER [junior i senior](swaogjob)
Oblast vykonávání práce: Moravskoslezský
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: IT / Vývoj aplikací a systému
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

IT DEVELOPER [junior i senior](swaogun)

Popis pozice
- softwarový návrh bezpečnostních aplikací
- vedení samostatného úkolu
- aktivní spolupráce s oddělením softwarového vývoje ve Velké Británii

Požadujeme
znalosti práce v následujících oblastech:
- C# .NET 4.0+
- Microsoft SQL a SQL server 2012+
- Entity Framework 5 a 6
- Visual Studio 2012, 2013
- zkušenosti s OOP vývojem podle principů SOLID
- dobré porozumění polymorfizmu a jeho použití

Nabízíme
- stabilní zázemí přátelského kolektivu
- odpovídající platové podmínky, pololetní odměny
- možnost profesního a jazykového vzdělání
- příspěvek na dopravu popř. ubytování + další firemní benefity
- místo pracoviště na Ostravsku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 17.05.2015