Pozice: INŽENÝR KVALITY [junior](swbaojob)Zpět na výpis

Pozice: INŽENÝR KVALITY [junior](swbaojob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Kvalita a kontrola jakosti
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

INŽENÝR KVALITY [junior](swbaoun)

Popis pozice
- odpovědnost za řešení interních a externích reklamací
- budování velmi kooperativních vztahů se zákazníkem se zaměřením na minimalizaci nákladů na nekvalitu
- samostatné proaktivní jednání se zákazníkem / návštěvy / audity /telekonference

Požadujeme
- základní znalosti nástrojů kvality (Ishikawa, 5xwhy, pareto, MSA, SPC, FMEA)
- předchozí zkušenost s řízením a účastí na externích auditech výhodou
- praxe v řízení a zpracování aktivních i pasivních reklamací výhodou
- řízení reklamací metodikou 8D reportů
- znalost metodiky vzorkování PPAP
- znalosti systému jakosti dle ISO/TS 16949 (minimálně ISO 90001)
- MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- znalost NJ slovem i písmem

Nabízíme
- zázemí úspěšné výrobní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení+bonusy, prémie
- moderní pracovní prostředí
- příspěvky na stravování
- jazykové kurzy
- penzijní připojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity
- další zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště: Pardubicko / Královéhradecko
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 04.05.2017