Pozice: HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swalwjob)Zpět na výpis

Pozice: HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swalwjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Lidské zdroje a personalistika
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swalwun)

Popis pozice
- odpovědnost za kompletní proces náboru nových zaměstnanců
- účast na korporátních HR projektech a procesech
- spolupráce v oblasti HR marketingu
- spolupráce v oblasti vzdělávání a rozvoje
- monitoring a reporting klíčových ukazatelů

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici
- znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou
- zkušenost se základními HR procesy (výběrové řízení, rozvoj a motivace, HR administrativa)
- znalost MS Office
- znalost systému SAP výhodou
- komunikační dovednosti, samostatnost
- spolehlivost, pečlivost

Nabízíme
- zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě
- příležitost profesního odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště v okr. Ústí nad Orlicí
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 12.01.2015