Pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ [Východní Čechy](swaiijjob)Zpět na výpis

Pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ [Východní Čechy](swaiijjob)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Ekonomika a podnikové finance
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ písemně
Podrobný popis: Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ [Východní Čechy](swaiijun)

Popis pozice
- vedení účetnictví
- zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek a výkazů
- zpracování DPH
- spolupráce s auditory, daňovým poradcem a externími úřady
- tvorba a udržování směrnic a systému účetnictví
- zpracování a účtování faktur přijatých
- zpracování statistických výkazů

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v účetnictví
- praxe ve zpracovávání ročních závěrek
- znalost daňové problematiky, orientace v zákonech
- znalost AJ - hlavně písemná komunikace
- uživatelská znalost MS Office
- znalost informačních systémů / účetních programů
- systematický přístup a dobré komunikační dovednosti
- zodpovědnost, loajalita

Nabízíme
- zázemí úspěšné, mezinárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- dotované stravování
- odborné kurzy a školení
- firemní akce
- další firemní výhody

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 28.07.2014