Pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ [jazykové kurzy](swaxdaz)Zpět na výpis

Pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ [jazykové kurzy](swaxdaz)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Ekonomika a podnikové finance
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nebo AJ
Podrobný popis: Poznámka k volnému místu
Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ [jazykové kurzy](swaxdun)

Popis pozice
- zodpovědnost za zajištění celé oblasti účetnictví uvnitř i mimo firmu s cílem zajistit pravidelný roční audit účetní závěrky pro mateřskou i dceřinou společnost
- zodpovědnost za výstupy směrem ke státní statistické službě a dalším státním orgánům
- řízení finančních zdrojů, finančních toků a jejich strategické plánování
- řízení činnosti ekonomického úseku jak v každodenním operativním provozu, tak i v dlouhodobé perspektivě
- navrhování změn v používání ekonomických vnitropodnikových nástrojů
- sestavování finančního plánu na příslušná období
- controlling, reporting rozborů a analýz odchylek pro vedení společnosti

Požadujeme
- VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na odpovídající pozici
- znalost problematiky financí, daní, účetnictví a controllingu
- samostatnost, spolehlivost, preciznost a proaktivní přístup
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- znalost práce na PC (velmi dobrá znalost Excelu)
- ŘP sk. B

Nabízíme
- zázemí úspěšné výrobní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- pružná pracovní doba
- jazykové kurzy
- dovolená navíc
- příspěvky na penzijní připojištění
- příspěvek na životní pojištění
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 12.10.2016