Pozice: FINANČNÍ CONTROLLER [Královéhradecko](swavqjob)Zpět na výpis

Pozice: FINANČNÍ CONTROLLER [Královéhradecko](swavqjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Ekonomika a podnikové finance
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER [Královéhradecko](swavqun)

Popis pozice
- analýza efektivity a produktivity podniku a navrhování opatření ke zlepšení
- dohlížení na kontrolní procesy ACZ
- spolupráce na přípravě plánů a rozpočtů
- spolupráce a aktivní účast na auditu
- úzká spolupráce s finančním oddělením a účtárnou
- měsíční vyhodnocování výsledku versus plán a spolupráce na aktualizaci plánu a forecastu
- zodpovědnost za části reportingu pro vedení společnosti a akcionáře
- ad hoc analýzy pro vedení společnosti

Požadujeme
- vzdělání ekonomického směru
- alespoň 3 roky praxe v controllingu, nejlépe ve výrobní společnosti
- zkušenosti s vedením lidí
- velmi dobré analytické schopnosti a logické myšlení
- samostatnost, systematičnost
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- znalost AJ slovem i písmem
- flexibilita a loajalita

Nabízíme
- zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na dojíždění, penzijní spoření
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené
- místo pracoviště na Královéhradecku

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na e-mail rychnov@jpoint.cz, svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu
Datum registrace: 13.07.2016