Pozice: FACILITY SPECIALISTA [Královéhradecko](swayljob)Zpět na výpis

Pozice: FACILITY SPECIALISTA [Královéhradecko](swayljob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Vrcholový management
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

FACILITY SPECIALISTA [Královéhradecko](swaylun)

Popis pozice
- správa budov a areálu společnosti
- správa sítí energocenter
- vedení menšího pracovního týmu
- pravidelné sledování, vyhodnocování a optimalizace všech činností
- zajištění plnění zákonných požadavků na provoz zařízení
- dohled nad externími dodavateli služeb (úklid, ostraha)
- koordinace externistů zajišťujících BOZP a EMS
- správa a aktualizace dokumentace
- podpora a zajišťování případných nových investic

Požadujeme
- SŠ/VŠ technického směru - ideálně obor elektro
- zkušenosti a dobrá odborná a manažerská schopnost k zajištění správy budov, energetických sítí a energetických zdrojů ve společnosti (elektro, plyn, voda, tlakový vzduch, chlazení)
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme
- prostředí rychle se rozvíjející zahraniční společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- řada firemních benefitů
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 09.01.2017