Pozice: ELEKTROKONSTRUKTÉR (sssaipj)Zpět na výpis

Pozice: ELEKTROKONSTRUKTÉR (sssaipj)
Oblast vykonávání práce: Pardubický
Požadované vzdělání:
Obor: Ostatní
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků: AJ nebo NJ
Podrobný popis: Popis:

- vyhotovení dokumentace elektrických zařízení strojů
- vyhotovení kusovníků a projektování jejich součástí
- komunikace se zákazníky při technických jednáních

Nabízíme:
- získání zkušeností a zapracování na roční stáži v mateřském závodu v Německu
- práci v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
- zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
- podporu dlouhodobého kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- pracoviště Holice

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis k rukám
personální ředitelky společnosti ManMark Czech Republic - sl. Radana Jandová na e-mail:
radana.jandova@manmark.cz nebo volejte 773 835 333.

Navštivte nás osobně na adrese:
ManMark Czech Republic s.r.o.
Přípotoční 1519/10c
101 00 Praha 10

Seznam všech našich pracovních nabídek naleznete na www.manmark.cz

Požadujeme:

- VŠ, SŠ - elektrotechnické
- aktivita, vlastní iniciativa
- komunikativní znalost německého jazyka, případně anglického jazyka
- znalost Eplan P8 výhodou
Datum registrace: 03.09.2014

Kontaktní osoba:
Radana Jandová
Přípotoční 1519/10c, 10100 Praha 10
773835333
operatorky.praha@manmark.cz