Pozice: Dělník v elektrotechnice vhodné i pro ženyZpět na výpis

Pozice: Dělník v elektrotechnice vhodné i pro ženy
Oblast vykonávání práce: Hlavní město PRAHA
Požadované vzdělání:
Obor: Ostatní
Znalost PC, IT:
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Požadavky
* Ukončené SOU
* Spolehlivost, pracovitost, ochotu pracovat na směny
* Schopnost pracovat v týmu
* Zkušenosti z práce v elektrochemickém průmyslu
Nabídka
* Mzdu 120 Kč/hod po zaučení 130 Kč/h
* příplatky: rizikový 5-10 Kč /h, odpolední 9Kč/h, noční 16,90 Kč
* Víkendový příplatek 50 % z průměrného výdělku
* Týden dovolené navíc - 5 týdnů
* Stravenky 70Kč
* Fyzicky nenáročnou práci vhodnou i pro ženy
* Práce na HPP
* Místo výkonu práce Praha 4 Novodvorská
* Klidné, čisté pracovní prostředí
Pracovní náplň
* Kontrola kvality vyrobených dílů
* Měření technických parametrů na měřících přístrojích
* Pouzdření vyrobených polovodičů a manipulace s nimi
* Manipulace s chemickými látkami
* Práce ve 3 směnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
Datum registrace: 27.07.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com