Pozice: CHEMIK [zázemí stabilní společnosti](swarhjob)Zpět na výpis

Pozice: CHEMIK [zázemí stabilní společnosti](swarhjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Výroba a průmysl
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: NJ nabo AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost,zabývající se výrobou pro automobilový průmysl:

CHEMIK [zázemí stabilní společnosti](swarhun)

Popis pozice
- vývoj gumárenských směsí
- podpora výroby v oblasti zpracování směsí a laků
- podpora nákupu, kvality a EMS v oblasti směsí a laků

Požadujeme
- VŠ chemického směru se zaměřením na organickou chemii nebo gumárenství nebo
- ŠŠ chemického směru se zaměřením na gumárenství
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- komunikativnost, ochota ke spolupráci, flexibilita

Nabízíme
- prostředí rychle se rozvíjející a stabilní zahraniční společnosti
- samostatnou a odpovědnou práci
- možnost odborného růstu a vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity
- místo pracoviště v okr. Náchod

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 30.11.2015