Pozice: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER [správa pohledávek]joZpět na výpis

Pozice: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER [správa pohledávek]jo
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání:
Obor: Bankovnictví a pojišťovnictví
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER [správa pohledávek](swaubun)

Popis pozice
- Identifikace potenciálních obchodních partnerů a navázání obchodních vztahů
- Udržování vztahů se stávajícími klienty a akvizice nových zákazníků v ČR a na Slovensku (cca 60% na cestách)
- Analýza trendů trhu, příprava obchodních doporučení
- Tvorba a realizace obchodní strategie
- Příprava nabídek a koordinace procesu výběrových řízení
- Prezentace produktů a služeb obchodním partnerům, nabídka jejich výhod oproti konkurenci

Požadujeme
- SŠ, VŠ vzdělání
- Prokazatelnou praktickou znalost správy pohledávek a vymáhání
- Zkušenost v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikací výhodou
- Dobrou znalost AJ slovem i písmem
- Časovou flexibilitu
- Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme
- Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Služební automobil
- Důkladné zaškolení
- Firemní benefity (stravenky, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené)
- Termín nástupu dohodou, možný ihned
- Místo pracoviště v Praze nebo HK

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 20.04.2016