Pozice: Brigáda na noční směně - nástup ihned i dle VašichZpět na výpis

Pozice: Brigáda na noční směně - nástup ihned i dle Vašich
Oblast vykonávání práce: Plzeňský
Požadované vzdělání: základní
Obor: Ostatní
Znalost PC, IT: základní
Znalost jazyků:
Podrobný popis: Na dlouhodobou spolupráci i krátkodobou brigádu hledáme vhodné kandidáty pro pozic OPERÁTOR RUČNÍ KOMPLETACE. Pozice je v mezinárodní společnosti se sídlem v Plzni a dlouhodobou tradicí.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zodpovědnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- mzda 90 Kč/hod (80Kč fix + 10 Kč variabilní složka)
- příplatky za noční 25%
- možnost i práce i na jiných směnách dle Vašeho výběru
- svozový autobus z centra Plzně - ZDARMA
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň:
- kompletace a balení zboží
- práce ve stoje

V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 611 613 nebo na email marcela.sudikova@adecco.com. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.
Datum registrace: 24.07.2017

Kontaktní osoba:
Kateřina AMbrozová
Štětkova, 16000 18
724611610
katerina.ambrozova@adecco.com