Pozice: ASISTENTKA OBCHODU[znalost PL a AJ]Zpět na výpis

Pozice: ASISTENTKA OBCHODU[znalost PL a AJ]
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: Administrativa
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: PL + AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ASISTENTKA OBCHODU[znalost polského a anglického jazyka](swamcun)

Popis pozice
- zadávání objednávek zákazníků do systému
- Kontrola skladových zásob a koordinace průchodu zakázky firmou
- komunikace se zákazníky ohledně jejich požadavků a možnostech dodání
- zajišťování platebních instrumentů

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou)
- zkušenost na obdobné pozici min 1-2 roky
- velmi dobrou znalost AJ a Polštiny (slovem i písmem)
- prokázané znalosti práce na PC (MS Office – zejména excel, SAP výhodou )
- logické uvažování v rámci ekonomických intencí
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- schopnost pracovat samostatně
- orientace na detail, pečlivost, schopnost dotahování věcí do konce

Nabízíme
- zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející firmy
- dobré platové ohodnocení
- práci v neformálním, přátelském kolektivu
- kancelář formou „open space“
- flexibilní pracovní dobu
- místo pracoviště v HK
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@jpoint.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01
Datum registrace: 24.06.2016