Pozice: ANALYTIK [pokročilá znalost AJ](swaksjob)Zpět na výpis

Pozice: ANALYTIK [pokročilá znalost AJ](swaksjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání:
Obor: Ekonomika a podnikové finance
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ANALYTIK [pokročilá znalost AJ](swaksun)

Popis pozice
- Příprava, spoluvedení a realizace interních a externích projektů (včetně zahraničí)
- Spolupráce při zpracování nabídek a podpora marketingu
- Plánování, řízení a koordinace kapacit (pracovníci, zdroje, dodavatelé, atd.)
- Analýzy naměřených dat, citlivosti, scénáře What If
- Profesionální prezentace analytických výsledků v AJ
- Odpovědnost za splnění projektových cílů (rozsah, finance, čas a spokojenost zákazníka)

Požadujeme
- Vzdělání VŠ technického nebo ekonomického směru
- Pokročilá znalost AJ
- Analytické myšlení, samostatnost
- Proaktivní přístup, ochota cestovat
- Znalost práce s PC, pokročilá znalost MS Office
- Řidičský průkaz B

Nabízíme
- Zázemí úspěšné stabilní společnosti.
- Dobré finanční ohodnocení, prémie, bonusy
- Možnost profesního růstu
- Dotované stravování
- Dovolená navíc
- Další zaměstnanecké benefity
- Místo pracoviště na Trutnovsku
- Termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Svatohavelská 1054, 516 01
Datum registrace: 24.03.2015