Pozice: ADMINISTRATOR PDM [s praxí](swazjjob)Zpět na výpis

Pozice: ADMINISTRATOR PDM [s praxí](swazjjob)
Oblast vykonávání práce: Královehradecký
Požadované vzdělání: SŠ / VŠ
Obor: IT / Správa systému a HW
Znalost PC, IT: MS Office
Znalost jazyků: AJ
Podrobný popis: Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ADMINISTRATOR PDM [s praxí](swazjun)

Popis pozice
- administrace uživatelů, poradenská činnost
- řešení problémů a nových požadavků na Helpdesk
- koordinace pracovních postupů a pravidel tvorby a údržby dat
- zajištění a spolupráce na rozvoji aplikace a dat PDM
- zajištění chodu, rozvoje a úprav Integrace TC-> TPV2000
- konzultace se SISW
- koordinace při zavedení v partnerských závodech CN a MX
- koordinace integrace ERP SAP ve společnosti
- spolupráce při zavedení změnového řízení v PDM
- správa licence na R&D software

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání v technickém nebo IT oboru
- praxe alespoň 3 roky v používání systému PDM ideálně Teamcenter
- komunikativní znalost AJ
- samostatnost, komunikativnost

Nabízíme
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- prémie, bonusy, 13. plat
- dotované závodní stravování
- pružná pracovní doba
- dovolená navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- řada firemních benefitů
- místo pracoviště na Královéhradecku
- termín nástupu dohodou, možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Datum registrace: 21.03.2017