Pozice: Administrátor/ administrátorka ve skladuZpět na výpis

Pozice: Administrátor/ administrátorka ve skladu
Oblast vykonávání práce: Česká Republika
Požadované vzdělání: základní
Obor: Administrativa
Znalost PC, IT: základní
Znalost jazyků: aj výhodou
Podrobný popis: Významný klient s mezinárodní působností, který hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici ADMINISTRÁTOR/ ADMINISTRÁTORKA skladu. Pracovní nabídka je do zcela nové lokality a nového prostředí s možností seberealizace a kariérním postupem!

V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat na tel. 724 611 613 nebo na email marcela.sudikova@adecco.com. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce:
• zadávání dat do počítače
• příjem zboží - uskladnění
• export - zpracování objednávky

Nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci na DPČ i HPP
• 90 Kč/ hod + bonusy až 30 Kč/ hod a příplatky dle ZP
• možnost zajistit ubytování
• zajištěná doprava

• 12 hod směna, 8 hod směna, 4 hod směna dle domluvy
• tréninkové programy pro možný kariérní postup
• důkladné zaškolení na veškeré pozice a činností, které budete zastávat

• nástup ihned nebo dle domluvy

Požadujeme:
• základní znalost PC (nebát se počítače, vše naučíme a zaškolíme)
• PEČLIVOST, smysl pro detail, samostatnost, zodpovědnost
• ochotu k práci na směny (6 - 18.00, př. 6 - 14.00, 14.00 - 22.00 apod.)
Datum registrace: 14.06.2017

Kontaktní osoba:
Jitka Dušková
Tatinná 60, 43801 Bitozeves
727859297
jitka.duskova@adecco.com